Chlazení na burčák AS-40 + 1x chladící šnek
- Novinka
- NÁMI OTESTOVÁNO

- Kompletní specifikace
- Parametry
- Ke stažení
- Související zboží4
- Chlazení na burčák AS-40 + 1x chladící šnekIHNED K EXPEDICI20 594 Kč17 020 Kč bez DPH
VODNÍ CHLAZENÍ AS-40 + 1x CHLADÍCÍ ŠNEK + HADICE A RYCHLOSPOJKY.
VÝTLAK DOCHLAZOVACÍ PUMPY POUZE 1,2m, NUTNO UMÍSTI CO NEJBLÍŽE CHLAZENÉ NÁDOBY.
UCHLADÍ AŽ 300l BURČÁKU, NEBO JAKÉHOKOLI MOŠTU.
Řada chladičů AS svým výkonem a moderní technologií tvoří špičku mezi profesionálními chladiči.
Chladící výkon 25 až 45 litrů, tj. 50 - 90 kvalitně vychlazených piv za hodinu, výčepní zařízení je profesionální chlazení piva určené k výdeji kvalitně vychlazeného nápoje v komerčním využití.
Technologie LINDR GREEN LINE díky využití ekologického chladiva R-290 je šetrná k životnímu prostředí. Při výrobě provádíme systémovou úsporu energií.
Zařízení je vybaveno vestavěným čeřičem, který zajišťuje rovnoměrnou teplotu v celé vodní lázni. V případě potřeby je možno čeřič upravit a použít jako dochlazovací čepradlo s výtlakem 1,2m.
Kvalitní a rovnoměrné vychlazení nápoje probíhá bez teplotního šoku v dostatečně dlouhé nerezové smyčce.
Přepad umístěný na boku chladiče reguluje maximální hladinu vodní lázně.
Dokonale vychlazený nápoj je připraven již po 90-120 min. od zapnutí přístroje.
Moderní uspořádání chladící technologie LINDR zaručuje jednoduchost a dostupnost servisních zásahů a jednoduchost údržby.
2ks madel umístěné na bocích chladiče umožňují snadnější manipulaci.
Standardní dodávanou součástí je:
- vodní chlazení AS-40
- 1x chladící šnek 16m
- 6m hadice 9,5mm
- 2x rychlospojka L 9,5mm
- návod k obsluze
Potřebujete poradit?
